Başkanın Mesajı

Merhaba;

Değişim Mühendislik olarak, kurulduğumuz 1991 yılından itibaren, sunduğumuz tüm ürünleri, hizmetleri ve yarattığımız değerleri, insan hayatının en özel mekanlarından biri olan mutfakları ve banyoları güzelleştirmek ve daha keyifli hale getirmek için kullanmaktayız. Mutfaklar günümüz de yaşam alanı haline dönüştürülmektedir.

Bu nedenle tüm ailenin birlikte zaman geçirdiği düşüncelerini paylaştığı bir mekan olarak inşa edilmektedir. Geleneksel lezzet hafızasının tazelendiği ve zaman zaman büyük aile birlikteliğinin paylaşıldığı alanlar için size çeşitli ürün gamımızı sunmaktayız.

Firmamız tüm birimleriyle, tasarladığı her mekanı, hazırladığı her hizmeti, yarattığı her katma değeri, bizzat kullanarak ve içinde yaşayacakmış hassasiyetiyle değerlendirmektedir. Bu yaklaşım ile geçirmiş olduğumuz başarılı yıllarımız, ürün ve hizmetlerimizin kullanıcısı olan müşterilerimizle özel dostluklar kurmamızı sağlamıştır.

Müşterilerimiz, hizmet verdiğimiz mağazalarımıza geldikleri andan itibaren bizim özel konuklarımızdır. Tüm istekleri ve vizyonları göz önünde tutularak kendilerine hizmet vermeye özenle dikkat edilir. Birlikte çalıştığımız tedarikçi ve profesyonel kontaklarımızın her biriyle çözüm ortaklığı anlayışıyla iletişim kurmaktayız.  Her bir çalışanımızı ailemizin bir parçası olarak kabul etmekteyiz. Bu anlayışımız bugüne kadar göstermiş olduğumuz başarımızın altında yatan en önemli özelliğimizdir…

Bu günlere ulaşmamızda katkısı olan tüm dostlarımıza bir kez daha teşekkür etmeyi bir borç biliriz.

Saygılarımla;

Abdülkerim Birsin
Yönetim Kurulu Başkanı