Tarihçe

Değişim Mühendislik 1991 yılında, BİRSİN İNŞAAT SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.’nin 42 yıllık tecrübesi ışığında, Florya, İstanbul merkezli olarak kurulmuştur. Öncelikli kuruluş amacı pazarda faaliyet gösteren inşaat firmalarına ince yapı hizmeti vermek olan şirketimiz, geçen zamanla birlikte, ürün gamına kattığı yeni ürün, hizmet ve markalar ile sunmuş olduğu servisleri genişleterek, iç dekorasyon konusunda tüketici ihtiyaçlarını esnek ve kusursuz bir biçimde karşılar hale gelmiştir.

Şirketimiz, İtalya Treviso şehrinde 55 yıldır faaliyet gösteren mutfak mobilyaları üretiminde lider firmalardan biri olan VENETA CUCINE® nin 1993 yılından beri Türkiye mümessili olarak dağıtım ve satışına başlamış olup halen ülke pazarında güçlü konumunu devam ettirmektedir. 1997 yılında banyo mobilyaları için çözümler üreten ARTESI® ve ARDECO® firmalarının temsilciliğini yapmaktadır. ARMADİ ART banyo mobilyalarının yetkili satıcısıdır.

Bu marka ve ürünlerin yanı sıra hizmetlerini tamamlaması ve değişen tüketici ihtiyaçlarına tümüyle cevap verebilmesi için BLANCO®, FRANKE®, GAGGENAU®, MIELE®, SIEMENS®, SMEG®, SILVERLINE®, TEKA®, LIEBHERR®, MAYTAG®, WHITE WESTINGHOUSE®, FALMEC®, ELICA® vb. entegre cihazları ile hizmet sunmaktadır.

Tezgah malzemeleri konusunda CORIAN®, DUPONT®, STARON®, SAMSUNG®, BELENCO®, SILESTONE®, ÇİMSTONE®, DOĞAL GRANİT vb. malzemelerin uygulamasını yapmaktadır.

DORTEK markası ile iç, dış mekan kapıları ve Türkiye genelinde önemli Alışveriş merkezleri, hava alanları ve residence’lar ilgili projelerde ithal ve yerli yangın kapılar ile hizmet vermektedir.