Faaliyet Alanları

Firmamız pazardaki rakiplerinden farklı biçimde, verdiği hizmeti sadece satış ve sonrası şeklinde değerlendirmeyip, faaliyet alanlarını dört ayrı alt birimde toplamıştır. Bu birimlerin her birinde konusunda uzman kadroları istihdam edilmektedir. Aşağıda listelenmiş olan faaliyet alanlarında firmamız, kusursuz ve en hızlı hizmet ilkesi ışığında değişken tüketici ihtiyaçlarını en iyi şekilde çözümlemektedir.

DANIŞMANLIK

Tüm müşterileri ile uzun ilişkilere önem veren Değişim, bilhassa yatırımcı,mimari ve proje grupları ile olan ilişkilerini hassasiyet ile yürütmektedir.Değişim bu ilişkilerin uzun vadeli ve her iki tarafın da maksimum verimi sağlayacağı şekilde yürütülmesi için, sözü geçen gruplara bir iş ortağı gözüyle bakıp, ilişkilerini anlık bağlantılar olarak değil, uzun gelecek vizyonu ile değerlendirmektedir.

Değişim’in vizyonunun odak noktası,her iki tarafın da yürütülmekte olan tüm ilişkilerden ortak fayda sağlamasına dayanmaktadır. Tüm firma çalışanları bu yaklaşımı bir ilke olarak kabul etmektedir.

Bu doğrultuda şirketimiz sözü geçen iş ortaklarına yürütülmekte olan ticari ilişkilerin dışında sektörle ilgili akla gelebilecek her konuda tüm kadrosu ve tecrübesi ile danışmanlık yapmaktadır.

ÜRÜN İTHALAT VE DAĞITIMI

Veneta Cucine®, Artesi®, Ardeco® ve Dierre® gibi firmaların ürünlerinin Türkiye’ye ithalatı ve Türkiye içi dağıtımı görevini 20 yıldır yürüten Değişim Mühendislik, yüksek hacimli satışı ve arkasındaki kuvvetli sanayi desteği ile sözü geçen ürünleri pazardaki rakiplerinden çok daha kısa sürede ithal edip yerine eksiksiz olarak teslim etmektedir.

Yurtiçi dağıtım ve ithalat için görevlendirilmiş 15 kişilik kadro, bayilik ve mağaza ağı faaliyetlerinin en iyi şekilde yürütülebilmesini sağlamaktadır.

PROJE HİZMETİ

Firmamız bünyesinde bulunan güçlü mimari kadromuz sayesinde tüketicilerin beklentileri doğrultusunda seçilen tüm ürünler, en efektif ve verimli şekilde tüm mekanlara uygulanabilmektedir.

Sağlıklı uygulamaların yapılabilmesi için gerekli ürün-hizmet bileşeni, satın alma öncesinde en ince detayına kadar projelendirilip, uygulama ve kullanım sırasında doğabilecek tüm sıkıntılar ve geleceğe dönük ihtiyaçlar öngörülerek ve planlanarak gerekli çözümler üretilir.

UYGULAMA

Şirketimiz Mutfak, Banyo, Mobilya, Entegre Cihazlar ve Kapı konusunda yaptıkları işler için özel olarak eğitilmiş 20 kişilik bir montaj ve lojistik kadrosunu bünyesinde barındırmaktadır. Bu kadro, satış ve projeyi gerçekleştiren grubun süpervizörlüğünde uygulamaları hatasız bir şekilde gerçekleştirmektedir.